جهانگستر پارس
جهانگستر پارس
جهانگستر پارس

جهان‌گستر /

حضوروغیاب /

دستگاه‌های تشخیص چهره

دستگاه حضوروغیاب
ارزان با تحویل
۲۴ساعته

دستگاه حضوروغیاب
ارزان با تحویل ۲۴ساعته

همین امروز با خرید یک دستگاه حضور غیاب کارآمد با سیستم‌های دستی خداحافظی کنید.

برای کسب‌و‌کارهای کوچک

دستگاه حضور و غیاب TF7000

۶۵٫۹۰۰٫۰۰۰ ریال

برای کسب‌و‌کارهای متوسط

دستگاه حضور و غیاب TF7500

۹۹٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال

برای کسب‌و‌کارهای متوسط و بزرگ

دستگاه حضور و غیاب TF9000

۱۳۹٫۷۰۰٫۰۰۰ ریال

مزایای جهان‌گستر

ما می‌خواهیم تجربه لذت بخشی از استفاده از سیستم های حضور و غیاب داشته باشید. بنابراین برای شما پیشنهاد های جذاب و شگفت‌انگیری داریم:

رایگان

نرم افزار حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب کار ثبت تردد را انجام می دهد و وظیفه محاسبه اضافه کار ، کسر کار ، غیبت ، تاخیر و ماموریت و مرخصی بعهده نرم افزار است. ما برای شما یک نرم افزار رایگان در نظر گرفتیم که تمام این محاسبات را انجام دهد.

رایگان

نصب و آموزش و استقرار نرم‌افزار

ما این مژده را به شما می دهیم که علاوه بر آموزش کامل نرم افزار، همه تعاریف پرسنل و ساعت‌های کاری، شیفت‌ها و … بصورت رایگان توسط همکاران ما انجام می‌شود.

رایگان

کمک در گزارش‌گیری ماه اول و دوم

ما جهت اطمینان خاطر شما از کیفیت محصول و خدمات در گزارش گیری ماه اول و ماه دوم در کنار شما هستیم تا اگر مشکلی در آموزش ها وجود دارد رفع گردد.

گارانتی دستگاه و نرم افزار و خدمات

ما دستگاه حضوروغیاب و نرم‌افزار را با ۱ سال گارانتی ارائه می‌کنیم، لایسنس نرم افزار مادام‌العمر است و خدمات پس از فروش شرکت برای ۱۰ سال بصورت رایگان از طریق تیکت انجام می‌شود. ما متعهدیم مشکلات شما را حداکثر تا ۱ ساعت پاسخ دهیم. در طی این ۱۰ سال مشتری به پایگاه دانش، سؤالات متداول، فیلم‌های آموزشی و داکیومنت‌ها دسترسی دارد.

تضمین قیمت

ما اعتقاد داریم که محصول و خدمات ما پایین‌ترین قیمت بازار را دارد و برای همین قیمت‌های خودمان را تضمین می‌کنیم. اگر شما قیمت پایین‌تری برای محصول و خدمات مشابه ما ارائه کنید، ما تا ۵% ارزان‌تر از پیش‌فاکتور ارائه‌شده عودت وجه خواهیم داشت.

بازگشت بی‌قیدوشرط وجه

شما می تواند تا ۱۵ روز پس از نصب و راه اندازی سیستم، بدون هیچ قید و شرطی محصول را عودت بدهد و تمام وجه خودتان را پس بگیرید.

رایگان

بیمه حادثه و آتش‌سوزی دستگاه

هر دستگاهی که خریداری کنید تا یکسال دارای بیمه شکستگی و آتش سوزی است.

درخواست مشاوره رایگان

برای مشاورۀ رایگان، در اولین فرصت با شما تماس می‌گیریم.

-