امروزه، انتخاب یک نرم‌افزار خوب برای حضور و غیاب کارمندان، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.
اهمیت انتخاب یک نرم‌افزار خوب برای تکمیل فرایند حضور و غیاب، اگر از انتخاب سیستم حضور و غیاب اهمیت بیشتری نداشته باشد، کمتر هم ندارد!
پس اگر به دنبال پیدا کردن بهترین نرم‌افزار حضور و غیاب برای سازمانتان هستید که بتواند تمامی نیازهایتان را برطرف کند؛ به هیچ عنوان خواندن این مقاله را از دست ندهید!
در مقاله‌های قبلی، نرم‌افزار حضور و غیاب تحت وب را با یکدیگر بررسی کردیم و نقاط ضعف و قوت آن را شناختیم!
در این مقاله قصد داریم نرم‌افزارهای حضور و غیاب تحت ویندوز را با یکدیگر بررسی کنیم و با شناخت و بررسی نقاط مثبت و منفی آن‌ها، کمکی هرچند کوچک برای انتخاب بهترین نرم‌افزار به شما کرده باشیم!
پس در ادامه‌ی این مقاله با ما همرا باشید!

نرم افزار حضور و غیاب چیست؟

در مقاله‌ی نرم افزار حضور و غیاب به طور مفصل بررسی کردیم که نرم افزار حضور و غیاب چیست و چرا شرکت‌ها از آن استفاده می‌کنند.
اما بگذارید حالا که تا اینجا آمدیم، یک توضیح مختصری برای کسانی بدهیم که نمی‌دانند نرم‌افزار حضور و غیاب چیست و دقیقا به چه دردی می‌خورد!

از گذشته‌های دور تا کنون، فرآیند حضور و غیاب کارکنان همواره توسط مدیران انجام می‌گرفته است!
البته روش‌های حضور و غیاب کردن کارمندان، از گذشته تا به امروز تغییرات بسیار زیادی کرده است و فرآیند حضور و غیاب دیگر مانند گذشته صورت نمی‌پذیرد.
نرم افزار حضور و غیاب، یکی از ساده‌ترین راه‌هایی است که به کمک آن می‌توان ورود و خروج و وضعیت مرخصی و ماموریت کارمندان را مشخص کرد.
این نرم افزار جالب و شگفت‌انگیز به مدیران مجموعه‌های مختلف کمک می‌کند تا با برنامه‌ریزی دقیق و منظم، از حداکثر ظرفیت کاری شرکت استفاده کنند و راندمان مجموعه را بالا ببرند.
به کمک نرم‌افزار حضور و غیاب، کارمندان می‌توانند برنامه‌ی کاری خود را مشاهده کنند و زمان‌های مفید کاری خود را ثبت کنند.
با این کار وظایف دیگر بخش‌ها به شدت کم می‌شود و از طرف دیگر احتمال خطا و اشتباه در محاسبه‌ی حقوق و مزایای کارمندان به شدت کاهش خواهد یافت.

با انواع نرم‌افزارهای حضور و غیاب شرکت سامانه هوش تجاری مدیریت پایدار آشنا شوید!

نرم‌افزارهایی که شرکت در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد؛ در دو دسته‌ی نرم‌افزارهای حضور و غیاب تحت وب و نرم‌افزارهای حضور و غیاب تحت ویندوز قرار می‌گیرند.
با نرم‌افزارهای حضور و غیاب تحت وب را در مقاله‌های پیشین به صورت کلی آشنا شدیم و با جزئیات کامل، آن‌ها را شناختیم.
شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله‌‌ی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، مراجعه کنید.
در این مقاله تصمیم داریم نرم‌افزار حضور و غیاب تحت ویندوز را با یکدیگر بررسی کنیم و ویژگی‌های مهمش را بشناسیم و با مزایا و معایبش آشنا شویم.
پس اگر شما هم علاقه دارید درباره‌ی نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز بیشتر بدانید تا انتهای این مقاله همراه ما بمانید!

سیستم حضور غیب تحت ویندوز

نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز

نرم افزار تحت ویندوز رادن شرکت سامانه هوش تجاری مدیریت پایدار که با نام IO control شناخته می شود؛ کامل ترین نسخه ی نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز است.
این نرم افزار با تنظیمات پیشرفته و امکانات گسترده‌ای که در اختیار کاربرانش قرار می‌دهد؛ امروزه توسط بسیاری از مشتریان محترم استفاده می شود و توانسته به خوبی به نیازهای این مشتریان عزیز پاسخ بگوید.
نرم‌افزار حضور غیاب تحت ویندوز شرکت با زبان برنامه نویسی دلفی طراحی شده است.
این نرم افزار به صورت یک فایل exe و یک فایل اجرایی بوده که نیازی به راه اندازی یا نصب پیچیده ای ندارد و تنها پیش نیازی که دارد نسخه ای از برنامه sql server است که می تواند از نسخه ۲۰۰۰ به بالا با توجه به نسخه سیستم عامل ویندوزی که قرار است برنامه روی آن نصب شود، استفاده کند.

معرفی بخش‌های مختلف نرم افزار حضور غیاب تحت ویندوز

نرم افزار به طور کلی به چند بخش تقسیم می شود:

 • قسمتی برای ورود اطلاعات اولیه سازمان است مانند اسم شرکت، گروه بندی، افراد، شیفت و غیره تعریف شده است؛
 • قسمت دیگری از نرم افزار قسمت ارتباط با دستگاه ها و ارسال بخشی از آن اطلاعات اولیه به دستگاه است.
 • قسمت بعدی، قسمت ویرایش اطلاعات و پردازش اطلاعات است که پس از اینکه ترددها از دستگاه تخلیه می شود، این اطلاعات مربوط به نرم افزار به بانک اطلاعاتی منتقل می گردند و این اطلاعات را می توانیم ایجاد، ویرایش، حذف و یا هرگونه تغییری که می خواهیم روی آن ها اعمال کنیم؛
 • در انتها هم می توانیم قسمت گزارش‌گیری را ببینیم که مهم‌‌ترین قسمت نرم افزار است وگرفتن خروجی و کارکرد و مواردی که مورد نیاز هر مجموعه‌ است در این قسمت از نرم افزار پیدا می‌شود.

قسمت‌های مختلف نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز

نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز، به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود که برای کار کردن با نرم‌افزار حضور و غیاب باید با هر کدام از این بخش‌ها، آشنایی داشته باشیم.
در این بخش از مقاله تصمیم داریم هر کدام از این بخش‌ها را با جزئیات برای شما توصیف کنیم.

نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز رایگان

 • اطلاعات پایه
 • شیفت ها
 • بهینه سازی اطلاعات
 • مدیریت سیستم
 • پشتیبان گیری به صورت دستی
 • اصلاح ورود و خروج ها

ویژگی‌های منحصر به فرد نرم‌ افزار حضور و غیاب تحت ویندوز رادن

 • نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز IO control دارای چند نسخه‌ی متنوع است که با استفاده از آن‌ها می‌توانید تمامی نیازهای سازمانتان به یک نرم افزار تحت ویندوز جامع را تحت پوشش قرار داده و برطرف کنید!
  بنابراین با استفاده از نرم افزار IO control هیچ نیاز دیگری به نرم افزارهای متفرقه‌ی بازار نخواهید داشت!
 • این شرکت با بیش از ۲۵ سال سابقه‌ی کاری  در زمینه‌ی تولید دستگاه حضور و غیاب و توسعه‌ی نرم‌افزارها، هیچ‌گاه در موقعیت‌های حساس مشتریانش را به حال خودشان نمی‌گذارد.
 • بیش از ۳۰۰۰۰ سازمان دولتی و خصوصی در حال استفاده از امکانات نرم‌ افزارهای IO control شرکت هستند.
  از بهترین مشتریان ما می‌توان به شرکت نفت اشاره کرد که با وجود پیچیدگی‌های بسیاری که در زمینه‌ی سیستم حضور و غیاب و محاسبه‌ی حقوق و دستمزد کارکنان داشته‌اند و دارند؛ نرم افزار IO control ما را انتخاب کرده‌اند و تا به حال از جمله مشتریان راضی ما بوده‌اند!
 • نرم افزار IO control دارای تاییدیه شورای عالی انفورماتیک است و توانسته اعتماد بسیاری از سازمان‌های دولتی را به خود جلب کند!
 • بیش از ۱ میلیون کارمند در سراسر کشور از امکانات این نرم افزار استفاده می‌کنند!

پس شما هم همین امروز به جمع مشتریان ما بپیوندید!

کلام پایانی

در این مقاله تلاش کردیم تا در ابتدای امر نرم افزار حضور و غیاب را به صورت کامل به شما معرفی کنیم.
بعد هم فهمیدیم این روزها بهترین نرم‌افزارهای حضور و غیابی که شرکت به مشتریان خود ارائه می‌دهد، نرم افزارهای حضور و غیاب تحت وب و تحت ویندوز هستند.
در مقاله‌های قبلی وبلاگ شرکت با نرم افزار حضور و غیاب تحت وب به طور کامل آشنا شدیم و ویژگی‌های آن را نیز به طور کامل شناختیم.
به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفتیم مقاله‌ی حضور و غیاب تحت ویندوز را به همراه تمامی امکانات و ویژگی‌ها به شما معرفی کنیم و شما را به صورت کامل با این نرم‌افزار آشنا کنیم.
در آخر از شما سپاس‌گزارم که تا پایان این مقاله با ما همراه بودید!
اگر با خواندن این مقاله نتوانستید پاسخی برای سوالات خود پیدا کنید، همین الان با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید و سوالات خود را از ما بپرسید.
همچنین می‌توانید با درج یک کامنت، ما را از نظر خود مطلع سازید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

.