درباره جهان گستر پارس رادن

درباره جهان گستر پارس

درباره جهان گستر پارس رادن

جهان گستر پارس رادن با تولید سامانه های پیشرفته حضور و غیاب و مدیریت پرسنلی این امکان را برای مدیران محترم فراهم ساخته تا با دسترسی آسان به اطلاعات ورود و خروج پرسنل سازمان از وضعیت حضور آنها اطلاع یافته وجهت ارتقا بهره وری کارکنان خویش از انواع گزارشات کاربردی استفاده نمایند.

در حال حاضر سیستم های حضور و غیاب جهان گستر پارس رادن در بیش از ۳۵۰۰۰   سازمان خصوصی ودولتی نصب و فعال است. هر روز صبح تعداد بسیاری از هوطنان عزیزمان، کارخود را با ثبت ورود و خروج در دستگاه های ساخت این شرکت آغاز می نمایند و این افتخار بزرگی برای شرکت جهان گستر پارس رادن می باشد.

همچنین این شرکت مفتخر است با همکاری متخصصین ایرانی در طراحی و تولید سامانه حضور وغیاب کاملا ایرانی و منطبق با نیازهای صنایع داخلی موفق گردیده است، درحال حاضر بیش از ۵۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه های مختلف داخل و خارج از کشور در بخش های تحقیق وتوسعه، تولید، نصب و راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش مشغول به کار هستند.

این شرکت در سال ۱۳۹۳ آخرین دستاورد خود تا آن زمان را با نشان تجاری Raden را در نمایشگاه GITEX دبی ارائه نمود تا اثبات کند با تکیه واعتماد به متخصصین ایرانی، می توان به جای واردات دستگاه های حضور و غیاب چینی، محصولات با کیفیت ایرانی را به بازارهای جهانی ارائه نمود.

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب این شرکت نیز از سال ۱۳۹۵ به بهره برداری رسیده است تا علاوه بر دارا بودن همه امکانات نرم افزارهای نسل اول، با برخورداری از امکانات بیشتر، پاسخگوی نیازهای متنوع شرکت های گوناگون باشد.

این نرم افزار به طور کامل تحت وب می باشد و با ارائه گزارشات و امکانات مختلف بر روی موبایل مدیران، یک گام مهم در تسهیل کاربری این نرم افزار برداشته است. در حال حاضر بیش از ۷۰ نماینده فروش وخدمات پس از فروش در سراسر کشور با حدود ۴۵۰ کارشناس و تکنسین از محصولات این شرکت پشتیبانی به عمل می آورند.

شناسه های ملی

نام: جهان گستر پارس رادن (سهامی خاص)

  • شماره ثبت: ۴۲۵۹۴۳
  • شناسنامه ملی: ۱۰۳۲۰۷۷۱۸۴۶
  • کد اقتصادی: ۴۱۱۴۱۴۳۹۳۸۱۶
  • زمینه فعالیت: طراحی و تولید سامانه حضور و غیاب، کنترل دسترسی و کیوسک‌های اطلاع رسانی

مدارک و مجوز های جهان گستر

تاریخچه جهان گستر پارس رادن

از روزی که سه دانشجوی دانشگاه علم و صنعت ایران به ایده پردازی در خصوص تولید دستگاه های الکترونیکی و کنترل آنها با استفاده از نرم افزار ، می پرداختند بیش از بیست سال می گذرد در سال ۱۳۷۵ این سه دانشجوی دوره کارشناسی رشته های مهندسی الکترونیک ، سخت افزار و نرم افزار با هم توافق کردند که شرکتی بنیان نهند که در زمینه الکترونیک و کامپیوتر فعالیت تولید و بازرگانی و با استفاده از این ابزار ها  دغدغه های مدیران را برای مدیریت منابع انسانی را پاسخ گو باشند ، به این ترتیب شرکت جهانگستر پا به عرصه وجود نهاد .

اولین محصول این شرکت دستگاه کوچکی بود که تصویر یک مانیتور یک کامپیوتر را در چند مانیتور دیگر نمایش می داد و و اولین مشتری این محصول دانشگاه علم و صنعت ایران بود که از این دستگاه در تعدادی از کلاس های درس و کنفرانس استفاده کرد.

محصول بعدی شرکت زنگ هوشمند مدارس بود و بعد از آن دستگاهی برای کنترل ماشین های تزریق پلاستیک به سبد محصولات شرکت اضافه شد .

با به بازار آمدن میکرو کنترلر ها شرکت جهان گستر به سرعت به دانش فنی این دستگاه ها مسلط شد و و بعد از مدتی اقدام به برگزاری کلاس های آموزش میکرو کنترل ها و انتقال دانش فنی به دست آمده در شرکت به سایر متخصین عرصه تولید و صنایع الکترونیک نمود.این کلاس ها فرصتی فراهم نود که شرکت جهانگستر با سایر شرکت های تولید کننده در صنایع الکترونیک ارتباطی نزدیک تر برقرار نماید و در خلال همین کلاس ها پروژه های متعددی به شرکت واگذار گردید.

در سال ۱۳۷۸ در دانشگاه علم و صنعت ایران مدیران و اساتید دانشگاه در خصوص چگونگی رزرو غذا توسط پرسنل و دانشجویان دانشگاه با چالش هایی دست و پنجه نرم می کردند و شرکت جهانگستر با طرحی برای تولید دستگاه و نرم افزار رزرو غذا به اساتید و مدیران دانشگاه مراجعه کردند ، این پروژه با اعتماد اساتید دانشگاه به دانشجویان خود که اکنون مدیران جهان گستر بودند به شرکت جوان جهان گستر سپرده شد و با این پروژه افقی جدید و مسیری نو  پیش پای جهان گستر باز شد ، مسیری که تمام فعالیت های آتی شرکت را تحت تاثیر خود قرارداد و شرکت را به عرصه دستگاه ها و نرم افزار های مدیریت پرسنل وارد کرد .

در پی واگذاری این پروژه به شرکت جهان گستر تیم جوان و خلاق شرکت به سرعت اقدام به طراحی و تولید دستگاه رزرو غذا و نرم افزاری نمودند که پاسخ گوی نیاز های دانشگاه علم و صنعت بود و مورد تأیید دانشگاه نیز قرار گرفت. بعد از راه اندازی سامانه رزرو غذا در دانشگاه و رضایت مسئولین از عملکرد مجموعه جهان گستر این سامانه به سرعت در بیش از ۹۰ درصد دانشگاه های کشور جای گرفت .

بعد از موفقیت سامانه رزرو غذای در دانشگاه ها به سرعت محصولات دیگری نظیر اتوماسیون حضور و غیاب پرسنلی، اتوماسیون پارکینگ، اتوماسیون حضو و غیاب خوابگاه های دانشجویی، حضور و غیاب امتحانات و گیت های ورود و خروج و کنترل دسترسی ، سامانه های کنترل اتوبوسرانی و تاکسیرانی ، اتوماسیون باشگاهی و مراکز تفریحی نظیر شهربازی ها و سامانه ای کتابخانه ها و نرم افزار جامع دانشگاهی به سبد محصولات شرکت اضافه شد.

درسال ۱۳۹۰ شرکت جهانگستر سازمانی بود بایش از ۲۰۰ پرسنل که در تمام عرصه هایی که فعالیت می نمود به عنوان یکی از برندهای برتر در کشور شناخته می شد. در همین زمان مدیران شرکت تصمیم گرفتند به منظور حفظ پویاییسازمان و افزایش خلاقیت ، زمینه های فعالیت شرکت را بین سه شرکت جدید که در دل شرکت جهانگستر تاسیس شده بودند تفکیک کنند و شرکت جهانگستر را به هلدینگ جهانگستر تغییر دهند. به این ترتیب شرکت جهان گستر پارس رادن با ماموریت توسعه سامانه های حضور و غیاب و کیوسک های اطلاع رسانی متولد  شد، ماموریتی که تا کنون ادامه دارد .

در سال ۱۳۹۳ برای اولین بار یک دستگاه حضور و غیاب کاملا ایرانی که علاوه بر طراحی چشم نواز از امکانات منحصر بفردی نیز بهره می برد در نمایشگاه GITEX در دبی خودنمایی می کرد ، دستگاهی که تمام مراحل طراحی و تولید آن در شرکت جهان گستر سپری شده بود و مجهز به سیستم عامل لینوکس بود و از کلیدهای عملیاتی منحصر به فردی بهره می برد.

درست در زمانی که دستگاه حضور و غیاب رادن محصول جدید جهان گستر پارس نظر بسیاری از بازدید کنندگان را در نمایشگاه GITEX به خود جلب کرده بود، افزونه نرم افزاری تحت وب جهان گستر پارس به منظور پاسخ به نیاز هایی که با گسترش فناوری وب در سازمان ها پدید آمده بود، به مشتریان معرفی شد. با استفاده از این افزونه کلیه پرسنل می توانستند نسبت به ارسال درخواست های مرتبط با امور حضو و غیاب از طریق نرم افزار تحت وب اقدام نموده و سازمان ها دیگر مجبور به استفاده از کاعذ برای این امور نبودند.

در سال ۱۳۹۵ این افزونه جای خود را به نرم افزار تماما تحت وب رادن داد نرم افزاری که با معماری منحصر به فرد خود امکان انجام هر گونه شخصی سازی را به مشتریان می دهد و از آخرین فناوری های عرصه نرم افزار بهره برده است، همچنین زیرساخت های لازم برای تکمیل نرم افزار جامع مدیریت منابع انسانی رادن را نیز فراهم کرده است.

افزونه های ارزیابی عملکرد ۳۶۰ درجه، تابلو اعلانات، رزرو غذا، مشاهده فیش حقوقی و احکام و ثبت نام بیمه تکمیلی گام های بعدی در را تحقق هدف شرکت برای اراده نرم افزار جامع منابع انسانی  تحت وب رادن بود که در خلال سال های گذشته برداشته شد.

نرم افزار جامع منابع انسانی رادن مأموریتی است که اگرچه هنوز به اتمام نرسیده ولی پایانی خوشایند و آینده ایی روشن را پیش رو دارد.

چرا جهان گستر پارس رادن

درباره جهان گستر پارس

۲۱ سال تجربه در ارائه سیستم های اتوماسیون

درباره جهان گستر پارس

۷۰ نمایندگی در سراسر کشور

درباره جهان گستر پارس

جواز تاسیس از وزارت صنایع و معادن

درباره جهان گستر پارس

بیش از ۳۵۰۰۰ مشتری در سراسر کشور

درباره جهان گستر پارس

پشتیبانی ۲۴ ساعته هفت روز هفته

درباره جهان گستر پارس

عضو نظام صنف رایانه

درباره جهان گستر پارس

گواهی تایید فنی نرم افزار حضور و غیاب از شورای عالی انفورماتیک

درباره جهان گستر پارس

عضو شورای عالی انفورماتیک